Twoja wiadomość została wysłana!
Pomoc Zdalna
58 58 58 158

Koparki Kryptowalut Bitcoin i Ethereum


Posiadamy duże doświadczenie i zaplecze techniczne w kopaniu kryptowalut takich jak BITCOIN (BTC) i ETHEREUM (ETH). W tym celu powołaliśmy wykwalifikowany zespół specjalistów IT, który pozwoli Państwu rozpocząć przygodę w świecie wirtualnej waluty. Posiadamy własne, dedykowane laboratorium testowe, które każdego dnia wydobywa waluty.

Zajmujemy się planowaniem, budową i uruchomieniem koparek kryptowalut w oparciu o profesjonalne i dedykowane do tego celu podzespoły. Nasze maszyny budujemy w oparciu o najlepsze na świecie płyty główne Biostar TB250-BTC. Jesteśmy w stanie zbudować i uruchomić dowolną koparkę w oparciu o karty graficzne AMD i NVIDIA:

Przykładowe modele kart graficznych w naszych koparkach:

  • AMD RX570,
  • AMD RX580,
  • Nvidia GTX1050ti,
  • Nvidia GTX1060,
  • Nvidia GTX1070,
  • Nvidia GTX1080,
  • Nvidia GTX1080Ti.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie overclockingu i doradztwa co do wyboru sprzętu i sposobu kopania. Optymalizacja wydobywania kryptowalut w oparciu o technologię blockchain i rynki hashing power takie jak nicehash czy dwarfpool to nasza pasja.  Nasze koparki budujemy wyłącznie na nowych podzespołach w oparciu o polskie dystrybucje. Nasz sprzęt jest zawsze objęty gwarancją producenta. Wystawiamy pełne faktury VAT 23%. 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Stworzyliśmy skrypty liczące opłacalność danego przedsięwzięcia, biorąc pod uwagę koszt koparki, cenę dolara, koszt prądu i aktualną cenę rynkową danej kryptowaluty. Pomagamy zakładać bezpieczne konta i sprzedawać BITCOIN, ETHEREUM, LISK oraz LITECOIN na portalach takich jak bitbay.net.

W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĘ PROSIMY O KONTAKT.

Informatyczna Obsługa
Chat z konsultantem Skontaktuj się z nami Wyślij