Twoja wiadomość została wysłana!
Pomoc Zdalna
58 58 58 158

Tablice interaktywne


Tablice interaktywne dla szkół.

Tablica Interaktywna IBoard 82 DUAL w promocyjnej cenie 3499zł zamiast 3999zł

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU PRZEDSTAWIENIA OFERTY


Jak to działa?

Tablica interaktywna to urządzenie, które przypomina dużą białą tablicę i umożliwia współdziałanie z podłączonym do niej komputerem oraz projektorem multimedialnym. Można ją porównać do wielkiego monitora, który reaguje na dotyk. W zależności od technologii, w której tablica została wykonana, można używać specjalnego pióra, każdego innego przedmiotu lub dłoni. Osoba korzystająca z tablicy może za jej pomocą obsługiwać dowolny program uruchomiony na komputerze. Interaktywna tablica zazwyczaj dysponuje też własnym specjalistycznym oprogramowaniem, które umożliwia przygotowanie zasobów do wykorzystania podczas wykładu, lekcji czy prezentacji. Jej działanie polega na przekazywaniu do komputera przez moduł elektroniczny danych na temat położenia względem osi X i Y tablicy specjalnego pisaka.

Dane te są następnie obrazowane w postaci położenia kursora myszy na tablicy. W zależności od miejsca w którym znajduje się wskaźnik, trybu pracy tablicy (wybieranego programowo) oraz zdarzenia wywołanego wskaźnikiem następuje określone działanie, które dzięki projektorowi multimedialnemu, wizualizowane jest na tablicy. Zajęcia można wcześniej zaplanować i zapisać w komputerze. Oprogramowanie tablicy obejmuje specjalnie opracowany zestaw elementów graficznych oraz szablonów. Utworzone materiały, mogą być zapisane na dysku komputera. Później można je przesłać pocztą elektroniczną, ponownie odtworzyć na kolejnych zajęciach lub wydrukować.


Szkoły


O rozwiązaniu

Obecna rzeczywistość obfituje w coraz większą ilość elektronicznych ułatwień i narzędzi wspomagających nauczanie. Multimedia to coś, do czego uczniowie są przyzwyczajeni i co rozumieją. W efekcie materiał lekcyjny w połączeniu z umiejętnościami nauczyciela zapewnia uczniom niezapomniane, interesujące lekcje które angażują wszystkich do wspólnej pracy. To z kolei znakomicie wpływa na zapamiętywanie ważnych treści i dyscyplinę podczas zajęć. Nowa forma produktów dla edukacji wspomaga adaptowanie i częstsze wykorzystanie urządzeń interaktywnych w procesie dydaktycznym. Fakt zastosowania i wykorzystania możliwości które daje komputer jako jedna z pomocy nauczyciela, ogromnie ułatwia i usprawnia pracę samym nauczycielom. Tablice interaktywne zdobywają coraz większą grupę użytkowników dzięki popularności w szkołach, a ich dostosowanie do współpracy z istniejącymi urządzeniami dostępnymi w szkole jest niezwykle łatwe.

Oferta

  • W ofercie posiadamy tablice interaktywne marki iBoard, QOMO, SMART, CLASUS oraz MIMIO.
  • Oferujemy rzutniki i projektory marki, NEC, EPSON, HITACHI oraz BENQ.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU PRZEDSTAWIENIA OFERTY

 

Informatyczna Obsługa
Chat z konsultantem Skontaktuj się z nami Wyślij