Twoja wiadomość została wysłana!
Pomoc Zdalna
58 58 58 158

Nod32 Antyvirus – z rabatem 30%


W jaki sposób mogę kupić ESETa z 30% rabatem?

Specjalny dodatkowy rabat przysługuje Klientom, którzy zdecydują się na przejście na programy ESET z innego, konkurencyjnego systemu antywirusowego o zbliżonej funkcjonalności. Rabat przysługuje przy zakupie od 5 licencji w górę i dotyczy wyłącznie zakupu nowych licencji typu Client / Suite / Enterprise Edition.

Warunkiem jego zastosowania jest posiadanie przez Klienta aktualnej, udokumentowanej licencji na rozwiązanie konkurencyjne.

Rabat można również zastosować jeżeli licencja na oprogramowanie konkurencyjne już wygasła, jednakże nie mogło to nastąpić później niż 3 miesiące przed zakupem nowych licencji ESET. Dodatkowy rabat CU może być naliczony tylko dla takiej ilości licencji, na jaką klient posiada równoważne licencje na produkt konkurencji.

Przykład:
Jeżeli klient chce zakupić oprogramowanie ESET dla 90 użytkowników a ma w chwili obecnej licencję na inny program antywirusowy dla 70 użytkowników, to rabat CU będzie można naliczyć jedynie dla 70 użytkowników. Pozostałych 20 licencji zostanie sprzedanych w cenie standardowej.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Informatyczna Obsługa
Chat z konsultantem Skontaktuj się z nami Wyślij