Informatyczna Obsługa

Kontakt

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Napisz do nas

Napisz do nas

Informatyczna Obsługa
ul. Piastowska 70

80-363 Gdańsk
biuro@io.gda.pl

Dane do faktury
Informatyczna Obsługa
Michał Barański
ul. Piastowska 70
80-363 Gdańsk

NIP: 5842560073
REGON: 220809033

Godziny pracy biura
Pon-Pt: 9:00-17:00

Odwiedź nas na:

  Wypełnij poniższy formularz lub napisz do nas bezpośrednio
  na handlowy@io.gda.pl
  Akceptuję  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SJS S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103.
  Dane osobowe przetwarzane będą w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane na podstawie przepisów prawa, przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania wskazanych w pkt 2, lecz nie krócej niż czas potrzebny do zrealizowania celu określonego w udzielonej zgodzie lub uzasadnionych interesów Administratora.
  Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


  Akceptuje wszystkie
  Polityka prywatności

  Polityka prywatności

  Na tej stronie używamy plików cookie i porównywalnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie ma na celu integracji treści, usług zewnętrznych i elementów podmiotów trzecich, analizie statystycznej/pomiarowej, spersonalizowanej reklamie oraz integracji mediów społecznościowych. W zależności od funkcji dane są przekazywane podmiotom trzecim i przez nie przetwarzane. Zgoda ta jest dobrowolna, nie jest wymagana do korzystania z naszej strony internetowej i można ją w każdej chwili odwołać za pomocą ikony w lewym dolnym rogu.