Informatyczna Obsługa

Kontakt

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Napisz do nas

Napisz do nas

Informatyczna Obsługa
ul. Piastowska 70

80-363 Gdańsk
biuro@io.gda.pl

Dane do faktury
Informatyczna Obsługa
Michał Barański
ul. Piastowska 70
80-363 Gdańsk

NIP: 5842560073
REGON: 220809033

Godziny pracy biura
Pon-Pt: 9:00-17:00

Odwiedź nas na:

  Wypełnij poniższy formularz lub napisz do nas bezpośrednio
  na handlowy@io.gda.pl
  Akceptuję

  Wyrażam zgodę, żeby dane osobowe były przetwarzane w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

  Akceptuje wszystkie
  Polityka prywatności

  Privacy Policy

  On this website, we use cookies and similar technologies to proces information about end devices and personal data. Processing is aimed at integrating content, external services, and elements from third parties, statistical/measurement analysis, personalized advertising, and social media integration. Depending on the function, data is transferred to third parties and processed by them. This consent is voluntary, not required to use our website, and can be withdrawn at any time using the icon in the bottom left corner.

  Polityka prywatności

  Na tej stronie używamy plików cookie i porównywalnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie ma na celu integracji treści, usług zewnętrznych i elementów podmiotów trzecich, analizie statystycznej/pomiarowej, spersonalizowanej reklamie oraz integracji mediów społecznościowych. W zależności od funkcji dane są przekazywane podmiotom trzecim i przez nie przetwarzane. Zgoda ta jest dobrowolna, nie jest wymagana do korzystania z naszej strony internetowej i można ją w każdej chwili odwołać za pomocą ikony w lewym dolnym rogu.