Informatyczna Obsługa

ESET Antywirus

Chroń Twoją infrastrukturę!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki ESET, która zapewnia bezpieczeństwo informatyczne zarówno użytkownikom komercyjnym jak i prywatnym.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej analizy heurystycznej oraz w oparciu o mechanizmy sztucznej inteligencji, antywirus jest w stanie wykryć i powstrzymać nowe, nieznane jeszcze zagrożenia.

ESET Antywirus

Dlaczego
ESET Antywirus?

ponad 100 milionów sprzedanych licencji, zabezpiecza urządzenia w ponad 200 krajach świata!

konsola centralnego zarządzania (dostępna w wersji chmurowej i lokalnej)

umożliwia monitorowanie, zarządzanie i
raportowanie wszystkich wykrytych ataków i infekcji

zaawansowane narzędzia klasy EDR pozwalające na wykrywanie nietypowych zachowań i ataków

Zapewnij sobie
bezpieczeństwo
Z ESET

Wypróbuj!

Akceptuje wszystkie
Polityka prywatności

Privacy Policy

On this website, we use cookies and similar technologies to proces information about end devices and personal data. Processing is aimed at integrating content, external services, and elements from third parties, statistical/measurement analysis, personalized advertising, and social media integration. Depending on the function, data is transferred to third parties and processed by them. This consent is voluntary, not required to use our website, and can be withdrawn at any time using the icon in the bottom left corner.

Polityka prywatności

Na tej stronie używamy plików cookie i porównywalnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie ma na celu integracji treści, usług zewnętrznych i elementów podmiotów trzecich, analizie statystycznej/pomiarowej, spersonalizowanej reklamie oraz integracji mediów społecznościowych. W zależności od funkcji dane są przekazywane podmiotom trzecim i przez nie przetwarzane. Zgoda ta jest dobrowolna, nie jest wymagana do korzystania z naszej strony internetowej i można ją w każdej chwili odwołać za pomocą ikony w lewym dolnym rogu.