Informatyczna Obsługa

Sprzęt komputerowy

Kompletne wyposażenie IT dla Twojej firmy!

Dostarczamy kompleksowe i sprawdzone rozwiązania IT. Nasz sprzęt jest zawsze dopasowany do Twoich potrzeb i objęty gwarancją. Powiedz nam jakie masz wymagania, a my zajmiemy się resztą! Sprzęt przyjedzie do Ciebie gotowy do pracy.

 

Dlaczego warto
kupić u nas?

1. Ceny

możemy zaproponować korzystne ceny

2. Testy

wszystkie produkty są testowane przed wydaniem

3. Oprogramowanie

gwarantujemy legalność oprogramowania

4. Wygoda

zamówiony sprzęt możemy
skonfigurować, dostarczyć i podłączyć
w miejscu pracy

5. Sprzęt

oferujemy sprzęt najlepszych światowych producentów: DELL, LENOVO, HP

6. Usługi

świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej

7. Zespół

dysponujemy szerokim zespołem techników

8. Serwis

wykonujemy usługi serwisu zdalnego i pogwarancyjnego

Akceptuje wszystkie
Polityka prywatności

Privacy Policy

On this website, we use cookies and similar technologies to proces information about end devices and personal data. Processing is aimed at integrating content, external services, and elements from third parties, statistical/measurement analysis, personalized advertising, and social media integration. Depending on the function, data is transferred to third parties and processed by them. This consent is voluntary, not required to use our website, and can be withdrawn at any time using the icon in the bottom left corner.

Polityka prywatności

Na tej stronie używamy plików cookie i porównywalnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie ma na celu integracji treści, usług zewnętrznych i elementów podmiotów trzecich, analizie statystycznej/pomiarowej, spersonalizowanej reklamie oraz integracji mediów społecznościowych. W zależności od funkcji dane są przekazywane podmiotom trzecim i przez nie przetwarzane. Zgoda ta jest dobrowolna, nie jest wymagana do korzystania z naszej strony internetowej i można ją w każdej chwili odwołać za pomocą ikony w lewym dolnym rogu.