Informatyczna Obsługa

Komputery
poleasingowe

Profesjonalny sprzęt nie musi być drogi!

W naszej ofercie znajdą Państwo markowy sprzęt poleasingowy znanych marek.

Sprzęt jest używany, w pełni sprawny, posiada oryginalne oprogramowanie dla komputerów zregenerowanych oraz objęty jest roczną gwarancją. Opieramy się na stałych i sprawdzonych dostawcach.

Komputery poleasingowe

Dlaczego warto kupić u nas?

możemy zaproponować korzystne ceny

wszystkie produkty są testowane przed wydaniem

gwarantujemy legalność oprogramowania

zamówiony sprzęt możemy skonfigurować, dostarczyć i podłączyć w miejscu pracy

oferujemy sprzęt najlepszych światowych producentów: DELL, LENOVO, HP

świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej

dysponujemy szerokim zespołem techników

wykonujemy usługi serwisu zdalnego
i pogwarancyjnego

Akceptuje wszystkie
Polityka prywatności

Privacy Policy

On this website, we use cookies and similar technologies to proces information about end devices and personal data. Processing is aimed at integrating content, external services, and elements from third parties, statistical/measurement analysis, personalized advertising, and social media integration. Depending on the function, data is transferred to third parties and processed by them. This consent is voluntary, not required to use our website, and can be withdrawn at any time using the icon in the bottom left corner.

Polityka prywatności

Na tej stronie używamy plików cookie i porównywalnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie ma na celu integracji treści, usług zewnętrznych i elementów podmiotów trzecich, analizie statystycznej/pomiarowej, spersonalizowanej reklamie oraz integracji mediów społecznościowych. W zależności od funkcji dane są przekazywane podmiotom trzecim i przez nie przetwarzane. Zgoda ta jest dobrowolna, nie jest wymagana do korzystania z naszej strony internetowej i można ją w każdej chwili odwołać za pomocą ikony w lewym dolnym rogu.