Twoja wiadomość została wysłana!
Pomoc Zdalna
58 58 58 158

WAPRO ERP


WAPRO ERP to nowoczesne systemy, które ściśle ze sobą współpracują – stanowią systematycznie powiększający się ekosystem. Ich celem jest wspieranie rozwoju polskich firm, zwiększanie ich konkurencyjności i efektywności.

Wybierając oprogramowanie WAPRO ERP każdy Klient może dołączyć do grona przedsiębiorców, które w zarządzaniu wykorzystują najnowsze rozwiązania informatyczne. Może zacząć nową przygodę z biznesem, sprawić by jego firma stała się nowoczesna, mobilna i aktywna w internecie

Programy WAPRO ERP to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Oprogramowanie marki WAPRO ERP można wykorzystać w każdej branży, systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Programy są stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami Klientów, aby stanowiły nowoczesne narzędzia do zarządzania współczesną firmą.

Od początku istnienia marki z programów WAPRO ERP skorzystało już ponad 75 tysięcy firm, a liczba sprzedanych licencji oprogramowania przekroczyła ćwierć miliona.

Zarządzanie firmą w oparciu o programy WAPRO ERP cechuje:

  • wysoka jakość relacji z klientami,
  • wygodne i sprawne kontakty zewnętrzne,
  • ład, porządek oraz automatyzacja pracy,
  • pomoc w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych.

Warianty oprogramowania:

  • START (jednostanowiskowa wersja dla mikroprzedsiębiorstw),
  • BIZNES (wielostanowiskowa wersja umożliwiająca pracę w sieci kilku-kilkunastu osób jednocześnie),
  • PRESTIŻ (Zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem, przeznaczony dla najbardziej wymagających Klientów. Znakomicie automatyzuje codzienną pracę nawet bardzo złożonej organizacji).

Bezpieczeństwo

Programy WAPRO ERP pozwalają na ochronę danych przed dostępem osób niepowołanych poprzez możliwość zdefiniowania systemu haseł i identyfikacji użytkownika. Aplikacje wyposażone są w moduł do kontroli i autokorekty danych oraz w mechanizm tworzenia skompresowanych zapasowych kopii.

*Ceny oprogramowania są zgodne z cennikiem producenta.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Informatyczna Obsługa
Chat z konsultantem Skontaktuj się z nami Wyślij